25/11/2022 | 12:02
ΕΠΣ Κυκλαδων
ΕΠΣΚ: Το πρόγραμμα αγώνων του Σαββατοκύριακου
Πλήρης αγωνιστική δράση για τα τοπικά πρωταθλήματα ποδοσφαίρου.
Αναλυτικά το πρόγραμμα έχει ως εξής:
Κοινοποιηση
Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES (6η αγωνιστική) |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
3. | Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ – Α.Σ. ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ 2020 | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ | Κυριακή | 27/11/22 | 10:00 | ΣΑΒΒΑΤΙΑΝΟΣ Δ., VAN AAKEN Φ., ΜΑΛΟΛΛΑΡΙ Κ. | |
4. | Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ – Α.Ε. ΠΑΡΟΥ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥ | Κυριακή | 27/11/22 | 14:45 | ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Θ., ΚΟΥΛΑΚΙΩΤΗΣ Σ., ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ) |
|
7η αγωνιστική | |||||||
5. | Α.Σ. ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ 2020 – Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ | ΚΑΜΑΡΙΟΥ | Σάββατο | 03/12/22 | 17:00 | ||
6. | Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ – Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ | ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ | Σάββατο | 03/12/22 | 18:30 | ||
8η αγωνιστική | |||||||
7. | Α.Σ. ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ 2020 – Α.Ε. ΠΑΡΟΥ | ΚΑΜΑΡΙΟΥ | Σάββατο | 10/12/22 | 17:00 | ||
8. | Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ – Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ | ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ | Σάββατο | 10/12/22 | 18:30 | ||
Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ SEAJETS – 1oς ΟΜΙΛΟΣ (6η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
9. | Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ – Α.Ο. ΠΑΓΟΥ | ΤΗΝΟΥ | Κυριακή | 27/11/22 | 12:30 | ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι., ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ., ΣΑΡΓΟΛΟΓΟΣ Φ. | |
10. | ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. – Α.Ε. ΜΥΚΟΝΟΥ Β | ΣΑΜΑΡΙΝΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΠΑΤΣΙΟΥ | Κυριακή | 27/11/22 | 15:30 | ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π., ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ Η., ΨΑΡΙΑΝΟΣ Ε. | |
7η αγωνιστική | |||||||
11. | Α.Ε. ΜΥΚΟΝΟΥ Β – Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ | ΤΗΝΟΥ | Σάββατο | 03/12/22 | 12:45 | ||
12. | ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ – ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. | ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ | Σάββατο | 03/12/22 | 16:45 | ||
8η αγωνιστική | |||||||
13. | Α.Ο. ΠΑΓΟΥ – Α.Ε. ΜΥΚΟΝΟΥ Β | ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ | Παρασκευή | 09/12/22 | 16:45 | ||
14. | Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ – ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ | ΤΗΝΟΥ | Σάββατο | 10/12/22 | 12:30 | ||
Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ SEAJETS – 2oς ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
15. | ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥ – Α.Ο. ΠΑΡΟΥ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΥΘΝΟΥ | Σάββατο | 03/12/22 | 15:00 | ||
9η αγωνιστική | |||||||
16. | ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥ – Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΥΘΝΟΥ | Κυριακή | 11/12/22 | 18:30 | ||
Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ SEAJETS – 3oς ΟΜΙΛΟΣ (6η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
17. | Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ – Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ | ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ | Σάββατο | 26/11/22 | 19:00 | ΡΟΥΣΣΟΥ Ι., ΝΑΚΚΑΣ Ν., ΠΕΓΙΟΣ Γ. | |
8η αγωνιστική | |||||||
18. | Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ – Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ | ΦΙΛΩΤΙΟΥ | Κυριακή | 04/12/22 | 09:30 | ||
9η αγωνιστική | |||||||
19. | Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ – Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ | ΦΙΛΩΤΙΟΥ | Τετάρτη | 07/12/22 | 15:00 | ||
Κ-16 HAUSBRANDT -1ος ΟΜΙΛΟΣ (3η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
20. | ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ – ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. | ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ | Σάββατο | 26/11/22 | 16:45 | ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΔΡΟΣΟΣ Γ., ΣΑΡΓΟΛΟΓΟΣ Φ. | |
21. | ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥ – A.E. MYKONOY | ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ | Τρίτη | 29/11/22 | 16:45 | ||
4η αγωνιστική | |||||||
22. | ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. – ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ | ΣΑΜΑΡΙΝΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΠΑΤΣΙΟΥ | Σάββατο | 10/12/22 | 16:30 | ||
23. | A.E. MYKONOY – ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ | ΚΟΡΦΟΥ | Κυριακή | 11/12/22 | 15:00 | ||
Κ-16 HAUSBRANDT -2ος ΟΜΙΛΟΣ (3η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
24. | Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ – Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ | Σάββατο | 26/11/22 | 15:00 | ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣ Α. | |
25. | Α.Ο. ΠΑΡΟΥ – Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ | Κυριακή | 27/11/22 | 11:30 | ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣ Α. | |
4η αγωνιστική | |||||||
26. | Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ – Α.Ο. ΠΑΡΟΥ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥ | Κυριακή | 11/12/22 | 14:45 | ||
7η αγωνιστική | |||||||
27. | Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ – Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ | Κυριακή | 11/12/22 | 15:00 | ||
Κ-16 HAUSBRANDT -3ος ΟΜΙΛΟΣ (3η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
28. | Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ – Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ | ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ | Κυριακή | 11/12/22 | 12:00 | ||
4η αγωνιστική | |||||||
29. | Α.Σ. ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ 2020 – Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ | ΚΑΜΑΡΙΟΥ | Τετάρτη | 14/12/22 | 16:00 | ||
30. | Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ – Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ | Τετάρτη | 14/12/22 | 16:00 | ||
Κ-14 ΑΝΕΔΗΚ ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΑΕ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
31. | Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ – Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ | ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ | Τετάρτη | 30/11/22 | 16:45 | ||
32. | ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ – Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ | ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ | Παρασκευή | 02/12/22 | 16:45 | ||
Κ-14 ΑΝΕΔΗΚ ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΑΕ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (3η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
33. | ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ – ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥ | ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ | Σάββατο | 26/11/22 | 14:00 | ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ Η., ΔΡΟΣΟΣ Γ., ΣΑΡΓΟΛΟΓΟΣ Φ. | |
4η αγωνιστική | |||||||
34. | Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ – ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥ | Κυριακή | 04/12/22 | 14:45 | ||
Κ-14 ΑΝΕΔΗΚ ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΑΕ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
35. | Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ – Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ | ΦΙΛΩΤΙΟΥ | Κυριακή | 27/11/22 | 14:30 | ΜΑΛΟΛΛΑΡΙ Κ., ΣΑΒΒΑΤΙΑΝΟΣ Δ., VAN AAKEN Φ. | |
36. | Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ – Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ | Σάββατο | 03/12/22 | 15:00 | ||
37. | Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ – Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ | Σάββατο | 03/12/22 | 20:00 | ||
Κ-12 AEGEAN ISLANDS – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (3η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
38. | ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. 1 – Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ | ΣΑΜΑΡΙΝΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΠΑΤΣΙΟΥ | Σάββατο | 26/11/22 | 15:30 | ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π., ΨΑΡΙΑΝΟΣ Ε. | |
6η αγωνιστική | |||||||
39. | ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. 2 – Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ | ΣΑΜΑΡΙΝΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΠΑΤΣΙΟΥ | Σάββατο | 26/11/22 | 17:30 | ΨΑΡΙΑΝΟΣ Ε., ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π. | |
10η αγωνιστική | |||||||
40. | Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ – Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ 1 | ΑΝΩ ΜΕΡΑΣ | Κυριακή | 27/11/22 | 14:00 | ΔΡΟΣΟΣ Γ. | |
6η αγωνιστική | |||||||
41. | Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ – Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ 2 | ΑΝΩ ΜΕΡΑΣ | Κυριακή | 27/11/22 | 15:30 | ΔΡΟΣΟΣ Γ. | |
42. | Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ 1 – ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. 1 | ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ | Σάββατο | 10/12/22 | 16:45 | ||
7η αγωνιστική | |||||||
43. | Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ 2 – ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. 2 | ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ | Σάββατο | 10/12/22 | 20:30 | ||
4η αγωνιστική | |||||||
44. | Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ 2 – ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. 1 | ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ | Κυριακή | 11/12/22 | 09:30 | ||
9η αγωνιστική | |||||||
45. | Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ 1 – ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. 2 | ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ | Κυριακή | 11/12/22 | 10:30 | ||
46. | Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ – Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ | ΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥ | Κυριακή | 11/12/22 | 12:30 | ||
Κ-12 AEGEAN ISLANDS – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (8η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
47. | Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ 1 – ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ | ΙMERΥS ΑΠΟΛΛΩΝΙΩΝ | Σάββατο | 26/11/22 | 11:00 | ΚΟΥΛΑΚΙΩΤΗΣ Σ., ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Α. | |
3η αγωνιστική | |||||||
48. | Α.Ο. ΠΑΡΟΥ – ΝΕΟΣ ΑΟ ΣΥΡΟΥ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ | Σάββατο | 26/11/22 | 11:30 | ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣ Α. | |
1η αγωνιστική | |||||||
49. | Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ 2 – ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ | ΙMERΥS ΑΠΟΛΛΩΝΙΩΝ | Σάββατο | 26/11/22 | 12:30 | ΚΟΥΛΑΚΙΩΤΗΣ Σ., ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Α. | |
3η αγωνιστική | |||||||
50. | ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ – Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ 1 | ΙMERΥS ΑΠΟΛΛΩΝΙΩΝ | Κυριακή | 27/11/22 | 11:00 | ΚΟΥΛΑΚΙΩΤΗΣ Σ., ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Α. | |
6η αγωνιστική | |||||||
51. | ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ – Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ 2 | ΙMERΥS ΑΠΟΛΛΩΝΙΩΝ | Κυριακή | 27/11/22 | 12:30 | ΚΟΥΛΑΚΙΩΤΗΣ Σ., ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Α. | |
1η αγωνιστική | |||||||
52. | Α.Ο. ΠΑΡΟΥ – ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ | Τρίτη | 06/12/22 | 15:00 | ||
5η αγωνιστική | |||||||
53. | ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ – ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ | ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ | Σάββατο | 10/12/22 | 14:30 | ||
7η αγωνιστική | |||||||
54. | Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ 2 – Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ 1 | ΙMERΥS ΑΠΟΛΛΩΝΙΩΝ | Κυριακή | 11/12/22 | 15:00 | ||
Κ-12 AEGEAN ISLANDS – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (3η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
55. | Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ – Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ | Κυριακή | 27/11/22 | 09:30 | ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣ Α., ΖΑΡΑΝΗΣ Ι. | |
56. | Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ – Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ | ΦΙΛΩΤΙΟΥ | Κυριακή | 04/12/22 | 14:30 | ||
4η αγωνιστική | |||||||
57. | Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ – Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ | PLAYLAND ΜΕΣΣΑΡΙΑΣ ΘΗΡΑΣ | Σάββατο | 10/12/22 | 16:30 | ||
8η αγωνιστική | |||||||
58. | Α.Σ. ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ 2020 – Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ | ΚΑΜΑΡΙΟΥ | Κυριακή | 11/12/22 | 12:00 | ||
4η αγωνιστική | |||||||
59. | Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ – Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ | Κυριακή | 11/12/22 | 13:00 |
Δείτε ακόμα
-
28/03/2024 | 19:39ΕΠΣ Κυκλάδων : Κληρώνει τη Τρίτη 02/04 για τα μπαράζ ανόδου στην Γ’ Εθνική
-
28/03/2024 | 14:25Κύπελλο Ελλάδας : Τελικός στο Βόλο χωρίς θεατές...;
-
28/03/2024 | 13:35Συνολικά 100 επιχειρήσεις, με πάνω από 3.000 θέσεις εργασίας, στην «Ημέρα Καριέρας στον Τουρισμό» της ΔΥΠΑ το Σάββατο στο ΣΕΦ
-
28/03/2024 | 11:39Πλούσια αγωνιστική δραστηριότητα για την Θύελλα το Σάββατο (30/3)
-
28/03/2024 | 10:02Καλάθι του Πάσχα”: Πότε ξεκινά και ποια προϊόντα θα περιλαμβάνει – Τί θα γίνει με το ”Καλάθι των νονών”
-
28/03/2024 | 09:22EuroLeague : Μεγάλη μάχη στο Βελιγράδι σήμερα για τον Ολυμπιακό - το πρόγραμμα της ημέρας
-
27/03/2024 | 22:38Α.Ο. Θήρας «Ένα εξόφθαλμο διαιτητικό λάθος ήταν αυτό που τελικά έκρινε τον νικητή...» (φώτος)
-
27/03/2024 | 19:59Ήττα με φωνές για τον Α.Ο. Θήρας στη Βούλα
-
27/03/2024 | 15:04Γ ΄Εθνική : Η βαθμολογία στον 3ο όμιλο μετά τη νίκη της Ελλάς Σύρου
-
27/03/2024 | 14:55Γ Εθνική : Πέρασε η Ελλάς Σύρου από την Ερμιονίδα.. και βλέπει ξεκάθαρα πεντάδα